fbpx
Už sa konečne rozhodnúť a ísť ďalej

Vieš, že sa potrebuješ rozhodnúť, ale cítiš sa zaseknutý a nemôžeš sa posunúť ďalej? Každé ráno i večer sa zobúdzaš i zaspávaš s otázkou ako sa rozhodnúť:

  • či sa pustiť do zmeny v Tvojom podnikaní, do nového projektu, ďalšieho cieľa či úlohy,
  • možno máš dilemu medzi viacerými variantami,
  • alebo ide o finančne náročné rozhodnutie a chýba Ti už len kúsok odvahy k posunutiu sa vpred,
  • rozhoduješ sa, či zanechať doterajšie isté zamestnanie a naplno sa venovať len podnikaniu. Obavy, ako bude ďalej, Ti však bránia rozbehnúť sa.
  • rozmýšľaš nad tým, že opustíš doterajší koncept a pustíš sa do nového neprebádaného,
  • možno potrebuješ vyriešiť problém s Tvojim zamestnancom alebo uvažuješ o jeho výmene a hľadáš k tomu odvahu.

Myslenie na to Ti celkom zamestnáva Tvoju hlavu a premýšľaš nad tým, kade chodíš. Nie si uvoľnený ani pri činnostiach, ktoré inak máš rád alebo keď sa bavíš s kolegami, priateľmi či rodinou a deťmi.

Už by si sa chcel rozbehnúť a naplno sa sústrediť na iné tiež dôležité veci. Jednoducho nemôžeš alebo sa nevieš pohnúť, aj keď by si veľmi chcel. Oberá Ťa to o čas, energiu, cítiš napätie a možno neistotu, lebo nevidíš ďalšiu perspektívu. Bráni Ti to dosahovať lepšie výsledky.

Tvoj vnútorný hlas Ti ticho hovorí niečo o Tvojej neschopnosti, nerozhodnosti či pochybovačne šepká o nezvládaní alebo riskovaní…Premlel si si v hlave všetky pre a proti, prikláňal sa raz na jednu i druhú stranu, a stále nič uspokojivé z Teba nevyšlo.

Predstav si, že jedného rána bude Tvoja dilema vyriešená.

Aký by to bol pre Teba pocit? Odľahlo by Ti? Verím, že áno. Len si to jednoducho predstav, že už by si sa rozhodol a mohol sa posunúť vpred. Prekonať svoje obavy, vybrať riešenie a môcť sa v kľude sústrediť na iné činnosti, projekty, či tráviť pokojný čas s priateľmi a rodinou. Bez zaťaženej hlavy.

A Tebe sa tak darí zlepšiť výsledky Tvojho biznisu, či prácu so zamestnancami a cítiť sa voľnejšie. Stávaš sa tak úspešnejším podnikateľom či efektívnejším lídrom. Umožňuje Ti to plniť si Tvoje túžby nielen v biznise. Páči sa Ti to? Som presvedčená, že áno.

Pripoj sa teda k ďalším ľuďom, ktorí už úspešne a rýchlo dospeli k rozhodnutiu prostredníctvom Mindscapingu. Prekonali obavy, prekážky, strach, dilemu, vyriešili problém, uvoľnili sa a urobili posun vpred.

Mindscaping je jednoduchý veľmi účinný nástroj zmeny – unikátny a málo známy spôsob získania odvahy, istoty a rastu v podnikaní a líderstve pre lepšie firemné a pracovné výsledky.

Je založený na hlbšom prepojení sa samého so sebou. V tomto stave ľahšie a sebaistejšie dokážeš vybrať zo svojej mysle riešenia, ktoré už v Tebe sú alebo vytvoríš nové. Riešenia a odpovede máš v sebe. Pomôžem Ti ich objaviť a použiť.

Určite s výsledkom, ktorý Ti prinesie odpovede a postrehy, čo Ti pomôžu posunúť Tvoje podnikanie a vedenie ľudí vpred.

P.S.: Rozmýšľanie a chcenie často nestačí.

Už sa konečne rozhodnúť a ísť ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na začiatok