fbpx
Autohypnóza

AUTOHYPNÓZA PROGRAM

AUTOHYPNÓZA a programovacie (formovacie) techniky sú prostriedkami na odomknutie i rozvinutie svojho vlastného potenciálu.

Program sa skladá z 3 na seba nadväzujúcich dvaapolhodinových modulov, ktoré sa uskutočnia s odstupom dvoch týždňov. Tento odstup umožní každému dostatočný čas na precvičenie naučeného. Zažiješ ako sa dá rozbehnutá a unavená myseľ upokojiť a uvoľniť.
 
Moduly sú zostavené praktickým a zážitkovým spôsobom.
 
Čo sa počas zážitkového programu AUTOHYPNÓZA naučíš?
  • Ako si navodiť hypnózu
  • Preladiť sa do stavu hlbokej relaxácie
  • Zostaviť si vlastnú a funkčnú autosugesciu
  • Vytvoriť si vlastnú a funkčnú vizualizáciu
 
V čom Ti to pomôže?
  • Získaš kľudnejšiu a pokojnejšiu myseľ
  • Budeš vedieť ako pracovať so svojimi vlastnými strachmi a limitmi, ktoré môžeš vnímať ako by Ťa niečo zastavovalo a bránilo posunúť sa vpred
  • Budeš vedieť ľahšie zaspávať a spať hlbším spánkom
  • Budeš vedieť podporovať svoje uzdravovanie a liečenie
  • Pomôže Ti to mať harmonickejšie vzťahy s Tvojimi najbližšími, kolegami
  • Pomôže Ti to rozpoznať, ktoré veci sú dôležité a ktoré nie
 
Lektorom je Mgr. Tatiana Mastráková
certifikovaná hypnotizérka a sprievodkyňa osobnými posunmi

Termíny

Pripravujeme

Prihlásenie

tanamastrakova@gmail.com alebo na +421 918 705 088

Cena

119 EUR/ účastník/ 3 moduly. Cena zahŕňa: Výučbové materiály, čas lektora.

Počet účastníkov

3 - 4


Trvanie

3 x 2,5 hodiny. Káva, čaj, minerálka sú samozrejmosťou.

Miesto konania

Trenčín - budova ALFA (bývalý Slovakotex) – 10. posch., č. dv. 1133, Jilemnického 532/2.

Program je možné absolvovať aj individuálne, v prípade záujmu ma prosím kontaktuj na tanamastrakova@gmail.com alebo telefonicky na +421 918 705 088.

Na čo je vlastne tá AUTOHYPNÓZA? 
 
Zjednodušene povedané, ide o stav hlbokého vnútorného sústredenia, v ktorom náš mozog vlní pomalšie. A so správnymi technikami ho vieme používať aj my! Uľahčuje nám prácu so svojimi blokmi a presvedčeniami, dá sa použiť na urýchlenie uzdravujúceho procesu či na formovanie vlastnej budúcnosti.
 
Na autohypnóze je zároveň krásne to, ako je tento stav pre nás úplne prirodzený. Napokon, každý z nás ho zažíva niekoľkokrát denne bez toho, aby sme si to uvedomovali. Tak prečo ho tak málo používame? Lebo sme intelekt a rácio povýšili nad všetko ostatné. Ibaže tu prichádza háčik – väčšinu našich reakcií a rozhodnutí robíme automaticky, na základe už naučených scenárov. Pre naše telo je to totiž výhodnejšie.
 
Mozog je veľkým odčerpávačom energie, preto je pre neho lepšie fungovať automaticky. Nie vždy nám to však slúži a vtedy si vieme pomôcť preprogramovať nejaký stav autohypnózou, čim vytvoríme nový scenár, ktorý sa opäť automaticky spustí, keď opakovane nadíde daná situácia.
 
Mojim cieľom je naučiť Ťa tieto preprogramovacie techniky a schopnosť preladiť do stavu autohypnózy, kedykoľvek budeš potrebovať – aby si mal/a nástroje, ktoré Ti pomôžu spokojne a s radosťou fungovať vo svete.
Prejsť na začiatok