fbpx

Mgr. Tatiana Mastráková

sprievodkyňa osobnými posunmi, praktická hypnotizérka

Prv než som sa s nadšením odhodlala vykročiť na cestu sprievodkyne osobnými posunmi a praktickej hypnotizérky, mala som za sebou 8 rokov pôsobenia na riadiacej pozícii, viacročné skúsenosti zo zavádzania a optimalizácie procesov rozvoja ľudských zdrojov, ako aj 9 rokov vedenia kurzov manažérskych spôsobilostí vo výrobných spoločnostiach.

Zistila som aké dôležité je priznať si realitu, pozrieť sa na veci v celom ich komplexe i z nadhľadu, riešiť to, čo je v našich rukách, rýchlo sa zorientovať.

A aj mať svoju túžbu, stanoviť si k jej naplneniu užitočné ciele, nájsť možnosti, pripraviť plán krokov, vytrvať a byť odolná voči nezdarom a negatívnym myšlienkam.

Spoznala som, akou oporou mi je výkonný a spolupracujúci tím a aké dôležité je používať overené nástroje jeho vedenia, ale aj aké rozkladné je, ak sa nepoužívajú správne, či vôbec a najmä, ak chýba ľudskosť.

IMG_0139

Aj keď som prácu robila so zanietením, nevyhla som sa pocitu vyhorenia, straty zmyslu či preťaženia. Niekoľkokrát som sa odhodlala k zásadnej zmene, v práci i súkromí.

Presvedčila som sa, že pre mňa nie je perspektívne zotrvávať v nevyhovujúcich hoci bezpečných podmienkach a vzťahoch. 

Taktiež som pocítila, aké náročné je zladiť rodinu, prácu, záujmy a viesť seba samú k duševnej pohode.

Aj vďaka tomu  a o to viac si myslím, že viem pochopiť  a vcítiť sa do prežívania iných ľudí a poskytnúť im hlboké prijatie, vypočutie a bezpečie, spolu s podporou na ich ceste k riešeniu, výsledku, či zmene.

Som šťastne vydatá. S manželom máme dve dospelé deti – Elišku a Maroška. Obidvaja nám do života vnášajú radosť a inšpirácie. Hrejivý vzťah s nimi vo mne vyvoláva nadšenie.

Rada plávam v šírom mori do diaľav, nemôžem existovať bez kníh, hudby a priateľov, zimná lyžovačka je mojim potešením
…a nepokazím žiadnu srandu…

„Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najväčšou pravdepodobnosťou pravdu.“

Henry Ford 

Prejsť na začiatok