fbpx
Ako ma nakopla moja „tenká“ časť
Už niekoľko dní som sa točila v neodbytných myšlienkach ako mi pomalý nárast klientov spôsobuje nízky príjem a že si nemôžem zabezpečiť to, čo potrebujem. Cítila som sa stiesnene a pocit stiahnutia akoby ovládal celé moje telo aj hlavu. A navyše sa tam vsúval pocit hanby, že nedokážem to, čo iní – mať nateraz pravidelný uspokojivý príjem. Zdalo sa mi, že sa zmenšujem. Nič ma nevedelo odpútať.
 
Napadlo mi bližšie preskúmať, čo sa v mojom vnútri deje, ako si pomôcť. „Privolala“ som k sebe túto časť seba.
 
JA: Čo mi chceš povedať?
 
Časť: Si dobrá mama, manželka, priateľka, teta, švagriná, podporovateľka iných ľudí. To ako pre nich robíš veci hovorí, že robíš to najviac, čo môžeš a aj si vždy robila a nemáš sa za čo hanbiť. Dávaš zo seba všetko, čo môžeš, celé svoje srdce, všetku svoju energiu.
 
JA: Ako vyzeráš? Ukáž sa mi.
Vyzerala ako tenký asi 30 cm zvislo stojaci prútik, na vrchnom konci s korkovým štupľom z fľaše od vína.
 
JA: Ako sa voláš?
 
Časť: Tinka.
 
JA: Prečo máš ten štupeľ, Tinka?
 
Tinka: Môžeš odštupľovať svoju energiu a rozbehnúť sa s ľahkosťou, radosťou a chuťou. Rob kurzy, píš príspevky, oslovuj ľudí, rozbiehaj aj iné skupiny….Môžeš sa každý deň naštartovať cez tebe známe techniky, pomôžu ti.
Môžeš začať viac myslieť na to, čo robíš a ako robíš, namiesto sústreďovania sa na peniaze. Sprav to opačne. Myslenie na peniaze Ťa skliesňuje – dovoľ si, kúp si, ži…bicykluj, tancuj, var dobré jedlo, bav sa prácami na dome.
 
JA: Tinka, môžeš mať namiesto prútika telo? A namiesto štupľa hlavu?
 
A zrazu som pred sebou uvidela mňa samú – usmiatu, v žltých šatách s volánom okolo výstrihu a s veľkými žltými korálmi na krku.
Veľmi sa mi uľavilo, a nielen to, cítila som príval energie. Pocit stiesnenosti a stuhnutia vyšumel.
A vtedy som si povedala: Úzkosť ťa dokáže naštartovať. Aká láskavá môže byť úzkosť. Aká silná je to energia a akú energiu vie v tebe uvoľniť.
 
V najbližších dňoch sa tak skutočne začalo diať a deje sa dodnes. Vďaka, Tinka.
 
Aj vy môžete pochopiť, zmapovať a pracovať s časťou seba.
 
Ako?
Toto všetko sa dozviete na našom workshope pre ženy Všetky moje časti – spokojná JA, na ktorý vás s Erikou Koklesovou srdečne pozývame. Viac informácií nájdete na https://spiralia.sk/vsetky-moje-casti-spokojna-ja/

Ako ma nakopla moja „tenká“ časť
Prejsť na začiatok