fbpx
FAQ

Čo vás môže zaujímať o programe Hypno-chudnutie?

Je to stav hlbokého vnútorného sústredenia, ktorý bežne v živote zažívame denne. Napr. tesne pred zaspávaním alebo tesne po zobudení sa alebo keď sme hlboko ponorení do nejakej činnosti alebo sme v situácii, kde sa ponoríme do svojho vnútorného sveta a prestaneme aktívne reagovať na okolie a pritom vieme, čo sa okolo deje.

Typická predstava o hypnóze je, že v tomto stave urobíte niečo čo nie ste ochotní urobiť. Niekto iný prevezme nad vami kontrolu. Na našich stretnutiach budeme používať hypnotické meditácie v bezpečnej forme. Vždy sa dozviete čo sa presne ide diať a aký scenár budeme aplikovať. To dá vašej podvedomej mysli možnosť kontroly nad procesom. 

 Výhodou takéhoto prístupu je práca na podvedomých návykoch, ktoré vznikli dávno v detstve, a ktoré sa ťažko prepisujú na racionálnej úrovni. Hypnóza alebo autohypńoza však má priamy prístup do tejto časti našej mysle. Pomocou nej môžeme prepísať návyky, ktoré nás udržujú v nadváhe. 

Nutkanie prejedať sa a siahať po sladkom sú návyky, ktoré sú uložené v našej podvedomej mysli. Hypnóza pracuje s podvedomou mysľou, preto je hypnóza jedným z najefektívnejších spôsobov ako prepísať návyky, ktoré udržujú vašu nadváhu.  Ľudia, ktorí sa prejedajú, sa nachádzajú v tranze (hypnotickom stave) jedenia, preto sila vôle nefunguje. Sila vôle využíva vedomé/racionálne úsilie na prelomenie podvedomého návyku a to nikdy nefunguje z dlhodobého hľadiska. Hypnóza umožňuje vášmu podvedomiu vytvárať nové návyky, vďaka ktorým je uvoľňovanie neužitočných návykov s nadváhou efektívnejšie.

Vždy sa dozviete aký postup/scenár použijeme, aby vaše podvedomie mohlo kontrolovať celý proces a tým pádom ste boli v bezpečí.

Keď sa zaregistrujete (vyplníte záväznú prihlášku) a zaplatíte, okamžite získate prístup do facebookovej skupiny Hypno-chudnutie online program, kde si môžete pozrieť uvítacie video o tom, čo môžete očakávať.

Program Hypno-chudnutia sa začína v stredu 11. 1. 2023, o 18,00 hod. Prihlasovanie do programu Hypno-chudnutia sa uzatvára 9. 1. 2023.

Keď sa teraz zaregistrujete, získate okamžitý prístup do súkromnej uzavretej skupiny na Facebooku – Hypno-chudnutie online program. Sme presvedčené, že tam nájdete všetku potrebnú podporu vo vašom chudnutí od nás aj od členov skupiny.

Nie. Výsledky z programov tohto typu zväčša nebývajú dlhodobo udržateľné. Dlhé zoznamy toho, čo môžete a nemôžete jesť, vás držia v zajatí. Je to „syndróm zakázaného ovocia“. Akonáhle zistíte, že to nemôžete mať, chcete to ešte viac. Pravdepodobne ste si už všimli, že po každej diéte ste viac posadnutí jedlom a menej spokojní so svojím telom. Práve preto, náš program Hypno-chudnutie vám poskytne všetko, čo potrebujete, aby ste prestali s posadnutosťou jedlom a schudli automaticky a natrvalo. Pôjdeme na to bez počítania kalórií, bez diét, bez výživových doplnkov. Postupne začnete „počuť“ svoje telo – odlišovať pocit skutočného hladu od chuti na jedlo, vnímať signály nasýtenia. Telo dostane šancu intuitívne ukazovať svoje potreby aj ich naplnenie.

Môže to byť lákavá predstava, že sa posadíte do „hypnotického“ kresla, vojdete do hypnózy a chudnutie príde akoby zázrakom samé. Aj keď hypnóza obsahuje „magické prvky, v podobe účinných hlbokých trvalých a často rýchlych zmien, úplne bez vášho pričinenia a vnútornej práce „sa to“ neudeje. Na to, aby sa tieto zmeny mohli začať diať, potrebujete si to dovoliť a udeliť súhlas na zmenu návykov. V programe sa naučíte ako zamerať pozornosť na to, čo chcete, nie na to, čo nechcete. Zameranie pozornosti budete praktizovať v čase medzi jednotlivými stretnutiami. Napr.  obmedzujúce presvedčenie „Ja nikdy neschudnem“ zmeníme na užitočné presvedčenie, ktoré bude fungovať vám, ako napr. „Deň za dňom robím drobné kroky smerom k chudnutiu“. 

Tento program sme vytvorili aj s ohľadom na váš možný hektický/zaplnený rozvrh. Budete investovať 2×1,5 hodinu mesačne na prácu v skupine počas živého vysielania vo vopred uvedenom čase. V prípade, že by ste sa vysielania z nejakého dôvodu nemohli zúčastniť, záznam z vysielania vždy nájdete vo facebookovej skupine Hypnochudnutie online program.

Pre podporu vášho chudnutia bude prospešné, keď denne využijete silu autohypnózy a doprajete si v nej zotrvať na 5 – 10 minút.  Časom si môžete začať všímať, že s tým ako sa vám darí robiť menšie i väčšie pokroky, pribúda aj vašej energie…takže budete mať chuť pokračovať. Budete chcieť venovať istý čas a pozornosť vášmu zámeru či túžbe. Pretože, ako čoskoro uvidíte, chudnutie nie je „fuška“, kedy presne podľa vopred stanovených krokov viete, ako preprogramovať svoju myseľ a telo, aby ste dosiahli automatické výsledky. Je to vlastne jedna z veľmi zaujímavých,  uspokojivých a účinných vecí, ktoré môžete robiť. Pociťovaný prísun energie vám môže umožniť robiť veci, po ktorých ste zatiaľ len túžili. A aj preto to nebude pre vás zbytočne investovaný čas.

Nie. Toto nie je diéta. Namiesto zakazovania si všetkého nezdravého si postupne všimnete, že prirodzene túžite po potravinách, ktoré vám umožnia prosperovať. Problém diét spočíva v tom, že zakazujú, rôzne jedlá a pochutiny. A zákaz na nás pôsobí obvykle úplne opačne. Čím viac zakazujú, tým viac na to máme chuť. Čo však vidíte u ľudí, ktorí nemajú problém s nadváhou – dajú si aj sladké, aj nezdravé, aj viac než je práve potrebné k ich zasýteniu. Títo ľudia si nezakazujú, vedia, že si budú môcť dať znovu, keď budú chcieť. Keď viete, že si to „nezdravé“ môžete dať kedykoľvek, zjete toho primerane, pretože viete, že si kedykoľvek môžete dať ďalšie. Nezachváti vás panika, že už nebudete môcť a nebudete sa tak snažiť zhltnúť všetko naraz či veľa.

Ok, toto môže byť diskutabilná časť nášho programu Hypno-chudnutia. Čo je užitočné mať na pamäti je, že väčšina problémov s nadváhou pochádza z mysle, nie z fyzického tela. V programe vám nebudeme určovať ani predpisovať určitý druh cvičenia. Môže vám byť však „nad slnko jasné“, že z gauča sa úplne schudnúť nedá. Cvičením, športom alebo iným druhom pohybu (chôdzou, prácou v záhrade, v domácnosti…) môžete vaše chudnutie podporiť. A pokiaľ sa do toho zatiaľ nútite, budete pracovať na tom, aby sa z „musím“, stalo „chcem“. Zistíte, že si užívate tieto aktivity, že dokonca po nich túžite, viete, že sú vám nápomocné  a podporujú vaše zámery. Odteraz budete cvičiť, hýbať sa, pretože sa vďaka tomu budete cítiť skvele, je to vrchol vášho dňa…

NIE kvôli tomu, aby ste sa mohli potrestať za to, čo ste zjedli včera alebo, aby ste si mohli dať kúsok koláča zajtra. Takto to nefunguje!

P.S. V jednom z našich stretnutí sa venujeme preprogramovaniu vašej mysle a tela, aby ste túžili po primeranom množstve aktivity….

…pretože cvičenie a pohyb sú skvelé spôsoby, ako zmeniť váš stresový stav alebo náladu BEZ jedla!

Za 6 mesiacov typicky miniem oveľa viac na rôzne nezdravé potraviny, ako sladené nápoje, rôzne maškrty, tak prečo je to také lacné?

Cenu sme pripravili tak, aby bola dostupná pre väčšinu obyvateľstva. Zohľadnili sme aj fakt, že nie je treba prenajímať priestory a organizovať osobné stretnutia.

 

Cenu je možné uhradiť na splátky. Môžete si zvoliť variant dvoch splátok (105 EUR/1 splátka) alebo troch splátok (70 EUR/1 splátka). Podľa zvoleného variantu v záväznej prihláške vám vystavíme faktúru s dátumami splátok.

Prejsť na začiatok